top of page
sesja biznesowa - PORT - Aleksandra Chodecka-53 Magda na str.jpg

Magdalena Ławreszuk

Psychoterapeuta
Terapeuta Środowiskowy

tel. 500 124 072

Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny, ukończyła studia na Uniwersytecie im Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest absolwentką czteroletniej szkoły psychoterapii psychodynamicznej realizowanej przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne. Posiada Certyfikat Terapeuty Środowiskowego oraz Trenera Zastępowania Agresji. 

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami po hospitalizacjach psychiatrycznych, z diagnozą psychiatryczną (schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa, depresja, zaburzenia psychiczne wynikające z organicznych uszkodzeń układu nerwowego, zaburzenia osobowości), stosujących farmakoterapię. Na co dzień projektuje i koordynuje proces rehabilitacji osób po kryzysach psychicznych w Środowiskowym Domu Samopomocy „Zielone Centrum” w Poznaniu.

Prowadzi psychoterapię indywidualną dorosłych, młodzieży oraz dzieci. W swojej codziennej pracy wykorzystuje treningi umiejętności społecznych, Trening Metapoznawczy dla osób ze schizofrenią oraz Trening Zastępowania Agresji ART wobec osób mających kłopot z wybuchami agresji lub nadmiernie uległych w sytuacjach społecznych. Ponadto prowadzi psychoedukację dla pacjentów oraz ich bliskich, pomaga osobom z depresją, zaburzeniami lękowymi, z psychozami różnego typu oraz z zaburzeniami osobowości. Dzieci wspiera w walce zaburzeniami zachowania oraz w kryzysach psychicznych, jakimi są na przykład rozwód rodziców, zmiana miejsca zamieszkania, trudności w relacjach z rówieśnikami, czy śmierć bliskiego członka rodziny. Prowadzi interwencje w sytuacjach kryzysowych. Posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie wsparcia instytucjonalnego osób cierpiących na zaburzenia psychiczne w obszarze województwa wielkopolskiego. Wspomaga proces rehabilitacji psychiatrycznej.

https://www.znanylekarz.pl/magdalena-lawreszuk-jakubik/psycholog-terapeuta-psychoterapeuta/poznan

Magdalena Ławreszuk: Członkowie zespołu
Magdalena Ławreszuk: Osadzanie HTML
bottom of page