top of page
IMG_9337.jpg

Jacek Parol

Psycholog
Psychoterapeuta rodzin i par

tel. 601 381 499


Ukończył psychologię na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, podstawowy i zaawansowany kurs terapii indywidualnej, par, rodzinnej i grupy przy Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Ponadto odbył cykl warsztatów konsultacyjno - superwizyjnych z zakresu Analizy Transakcyjnej, z zakresu koncepcji psychodynamicznych (teorii relacji z obiektem) w Ośrodku Aion w Poznaniu. Ukończył również kurs z zakresu Treningu Zastępowania Agresji (TZA/ART). Umiejętności prowadzenia psychoterapii nabywał w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej  w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, Ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi pracując w: Dziennym Oddziale Psychiatrycznym,  Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, Poradni Zdrowia Psychicznego, prowadząc szkolenia dla różnych instytucji.

Zajmuje się pracą z osobami, które przeżywają trudności emocjonalne, doświadczają trudności w relacjach, czy są w sytuacji kryzysowej (także w małżeństwie czy związku).

Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji indywidualnej i grupowej.

Prowadzi terapię indywidualną, par (także LGBT+) i grupową.

bottom of page