Jacek Parol

Psycholog
Psychoterapeuta rodzin i par

tel. 601 381 499


Ukończył psychologię na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, podstawowy i zaawansowany kurs terapii indywidualnej, par, rodzinnej i grupy przy Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Ponadto odbył cykl warsztatów konsultacyjno - superwizyjnych z zakresu Analizy Transakcyjnej, z zakresu koncepcji psychodynamicznych (teorii relacji z obiektem) w Ośrodku Aion w Poznaniu. Ukończył również kurs z zakresu Treningu Zastępowania Agresji (TZA/ART).

Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi pracując w: Dziennym Oddziale Psychiatrycznym,  Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, Poradni Zdrowia Psychicznego, prowadząc szkolenia dla różnych instytucji. Współpracuje z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza prowadząc zajęcia z zakresu terapii rodzin.

Zajmuje się pracą z osobami, które przeżywają trudności emocjonalne, doświadczają trudności w relacjach, czy są w sytuacji kryzysowej (także w małżeństwie czy związku). Pracuje również z rodzinami, w których pojawiły się zaburzenia jedzenia.

Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji indywidualnej i grupowej.

Prowadzi terapię indywidualną, małżeństw i par (również LGBT), rodzinną i grupową.

IMG_9337.jpg